Úvod » Starší žáci (U15) » 2022/2023

1.5. 2023 dvojutkání starších žáků s Kyjovem v Brně

publikováno 01.05.2023 (aktualizováno 12.05.2023)

report z utkání

Díky play off utkání buldočího "A" týmu bylo domácí dvojutkání s Kyjovem přesunuto na sváteční pondělí 1.5. 2023 už v 8:45. Do zápasů vstupovali starší žáci domácích buldoků, vzhledem k posledním výsledkům, postavení v tabulce a také aktuální formě obou týmů a změnám v kádrech, jako velcí favorité. Tuto roli dlouho buldoci nedokázali naplnit i díky mírně volnějšímu tempu. Skóre otevřel v 9. minutě Radek Kočařík po přihrávce Jakuba Havláska, který pak ve 13. minutě navýšil na 2:0. Tímto skóre skončila i první třetina. V té druhé pak buldoci svoji převahu výrazně promítli i do skóre a svojí druhou nejpovedenější třetinu v sezóně vyhráli 7:1. V poslední třetině buldoci postupně navyšovali skóre a to i v oslabení, kdy se jim během jednoho oslabení podařilo vstřelit dokonce dvě branky. Zápas nakonec skončil 14:1, kdy kyjovským dělala velký problém především první lajna domácích ve složení Havlásek (4 góly) - Cebák (2 góly) - Kočařík (4 góly) v obraně podporovaná velmi ofenzivně laděným Jankůjem (3 góly), která se postarala o 13 domácích gólů ze 14. HBK Bulldogs Brno - HBK Kyjov 14:1

Druhé utkání mělo velmi podobný průběh s tím rozdílem, že se prosadili kromě první lajny i hráči dalších útoků, kdy hattrick zaznamenal Sebastian Volf a dva góly přidal i Lukáš Moravský. Po třetinách 3:1, 6:0 a 6:0 buldoci dosáhli na své nejvyšší vítězství v sezóně. HBK Bulldogs Brno - HBK Kyjov 15:1

I přes výsledkově jasná utkání je potřeba zmínit i soupeře, který po obě utkání bojoval až do konce i když měl "pouze" 10 hráčů do pole a z toho i několik hráčů z přípravky, většinu mladších žáků a pouze dva věkově starší žáky.