Úvod » Přípravka (U11) » 2020/2021

Přípravka 19.6. 2021 na turnaji v Kyjově s vyrovnanou bilancí (3. místo)

publikováno 19.06.2021 (aktualizováno 01.03.2022)

Report z turnaje

19.6.2021 proběhl i krátký restart sezóny buldočí přípravky, která se vydala na turnaj do Kyjova, kam přicestovala Jihlava a domací Kyjov postavil dva týmy.

V prvním utkání kluci nastoupili proti Jihlavě. Ve vyrovnaném utkání se skóre přelévalo na obě strany. Za buldoky se prosadili 1x Antonín Jůza, 1x Radek Kočařík, 1x Marek Umlášek (který přidal i dvě asistence) a také 1x Martin Barčák (vypomáhající v přestávakách svého miniturnaje mikropřípravek, který probíhal také v Kyjově). V utkání skvěle zachytal Dominik Maršálek. Polovinu zápasu nám bohužel chyběl Radek Kočařík, kterému se v půlce prvního poločasu spustila krev z nosu, ale i tak utkání nakonec skončilo remízou. HBK Bulldogs Brno - Jihlava 4:4

Po odehrání prvního utkání buldoci po krátké přestávce nastoupili proti týmu Kyjova. Z počáteční obavy z druhého utkání v krátkém čase se nakonec vyklubala exhibice, kdy rozehraní hráči jasně dominovali. Radek Kočařík se prosadil hned 5x, kdy za zmínku stojí především gól příklepem tvrdou ranou přes celé hřiště, a přidal také jednu nahrávku, Antonín Jůza zkompletoval hattrick a jednou také přihrával, Marek Umlášek se prosadil 2x s jednou nahrávkou a také skórovala Nicol Nejerálová, pro niž to byl první gól v oficiálním utkání za buldoky. Dominik Maršálek vychytal svoji první nulu v brance. V utkání potěšily oko diváka některé pěkné kombinace a také bylo pozitivní, že se prosadili po pěkných střelách i další hráči, kromě tradičních dvou tahounů.  HBK Bulldogs Brno - Kyjov "bílá" 11:0

Následovala přestávka jedno utkání. Poté buldoci nastoupili proti silnějšímu týmu z Kyjova. V euforii po předchozím utkání kluci nastoupili velmi lehkovážně a když bylo na konci první minuty skóre 0:3, bylo po utkání a tentokrát jasně dominoval soupeř. Za buldoky korigoval pouze Antonín Jůza jednou po samostatné akci a po druhé z trestného stříleni po faulu soupeře, když krásně vykoupal brankáře domácích. Kyjov "modrá" - HBK Bulldogs Brno 11:2

S úmorným vedrem se statečně prala následující sestava Antonín Jůza (nastoupil v útoku), Radek Kočařík (střídavě útok a obrana), Marek Umlášek (obrana a útok), Nicol Nejerálová (obrana a útok), Martin Barčák (útok) a Dominik Maršálek (brankář). Pro buldočí opory v této kategorii, Radka Kočaříka a Antonína Jůzu, šlo o rozlučkový turnaj v této kategorii, protože na podzim se již představí v mladších žácích.