Úvod » Minipřípravka (U9) » 2018/2019

10.11. 2018 turnaj minipřípravky v Brně (2. místo)

publikováno 11.11.2018 (aktualizováno 01.03.2022)

První naše pořadatelská akce

Pořadatelský tým HBK Bulldogs Brno přivítal na svém domácím hřišti týmy ze slovenského Zohoru, dva týmy z Kyjova a druhý brněnský tým Eagles Brno.

Turnaj byl zahájen právě soubojem brněnských soupeřů, kdy byl úspěšnější tým buldoků, který tak navázal na vítězný zápas z předchozího turnaje, a nyní zvítězil 4:0. Bulldogs Brno – Eagles 4:0

V dalším zápase se domácí tým střetl se záložním týmem z Kyjova a zvítězil v poměru 7:1. Bulldogs Brno – Kyjov modrá 7:1

V následném zápase buldoci přivítali zahraničního účastníka ze slovenského Zohoru jehož převážnou část týmu tvoří dívky. Zápas byl v první části poměrně vyrovnaný nicméně v jeho druhé půli buldoci přece jen využili své herní převahy a zvítězili nakonec 4:1. Bulldogs Brno – Zohor 4:1

Vyvrcholením celého turnaje pak byl poslední zápas ve kterém se utkaly dva dosud neporažené týmy – domácí buldoci a bílý tým z Kyjova. Ve vyrovnaném zápase se ujali vedení hráči z Kyjova díky nádherně proměněnému trestném střílení. Buldoci vrhli všechnu snahu do útoku a podařilo se jim vyrovnat. Ovšem díky drobnému zaváhání domácích v obraně se podařilo hráčům Kyjova znovu dostat do vedení. Snahu domácích o vyrovnání zabrzdila přesně umístěná rána soupeře do horního růžku minutu před koncem. Při následném pokusu o hru bez brankáře inkasovali domácí ještě jeden gól do prázdné branky a prohráli s výrazně zkušenějším soupeřem 4:1. Bulldogs Brno – Kyjov bílá 1:4

V této kategorii osmiletých a mladších hráčů a hráček jde především o radost dětí ze hry, což tento turnaj splnil a výsledky zde nejsou tak důležité. Za velmi slušné výkony hráči všech týmů obdrželi po skončení turnaje zaslouženou odměnu od pořadatelů. Pořadatelé děkují rodičům za pomoc při organizaci turnaje a především naší velké fanynce Lucce Zajícové.