Úvod » Přípravka (U11) » 2020/2021

Turnaj přípravek 4.10. 2020 v Brně (3. místo)

publikováno 05.10.2020 (aktualizováno 01.03.2022)

Report z námi pořádané akce

Přinášíme druhou část reportu z buldoky pořádaného dětského turnaje 4.10. 2020 v Brně.

V prvním zápase nastoupila buldočí přípravka proti rezervnímu týmu Eagles. Natěšení kluci vstoupili do zápasu aktivně a po dvou rychlých gólech Antonína Jůzy se ujali vedení 2:0. Poté se soupeři podařilo snížit, nicméně po gólech Samuela Peška a Radka Kočaříka skončila první půle 4:1 pro Buldoky. Druhou půli začali aktivně hráči Eagles a podařilo se jim snížit na rozdíl jednoho gólu. Buldoci reagovali dvěma góly Samuela Peška a opět odskočili ve skóre. Na další snížení ze strany Eagles odpověděl dalšími dvěma góly opět Samuel Pešek, který se na konečném vítězství 8:4 podílel pěti góly. Bulldogs Brno - Eagles červená 8:4

V druhém zápase buldoci nastoupili proti odpočatému Kyjovu (hrál první zápas v turnaji) a po první půli se soupeřem aktivní hrou a díky gólům Samuela Peška a Antonína Jůzy drželi nerozhodný výsledek 2:2. V druhé půli ovšem buldoci přestali se soupeřem běhat, na rychlé góly soupeře ještě odpověděli znovu Samuel Pešek a Radek Kočařík, nicméně po zvýšení soupeře na 7:4 buldoci úplně odpadli (podle všeho se již projevila únava některých hráčů) a odpočatý soupeř pohodlně navyšoval skóre až na konečných 11:4. Bulldogs Brno - Kyjov bílá 4:11

Do dalšího zápasu vstoupili buldoci stejně jak zakončili ten předchozí a než se pořádně probrali, tak v zápase s druhým týmem Eagles nebylo de facto o co hrát. Po první hrozivé půli, která skončila 0:6 se po přeházení sestavy v druhé půli buldoci zlepšili a díky gólům Samuela Peška (první po pěkné přihrávce od Radka Kočaříka), druhém z trestného střílení a po gólu Antonína Jůzy druhou půli vyhráli 3:1. Nicméně na obrat v zápase to nestačilo a zápas skončil 3:7. Bulldogs Brno - Eagles žlutá 3:7

V posledním zápase si buldoci trochu spravili náladu a s chutí si zastříleli proti rezervnímu týmu Kyjova. V první půli soupeře téměř k ničemu nepustili a po gólech Daniela Beneše, Radka Kočaříka, Antonína Jůzy a dvou příspěvcích Samuela Peška ji vyhráli jasně 5:1. Obdržený gól dostali buldoci po zbytečném faulu na polovině hřiště u mantinelu z trestného střílení. V druhé polovině přidal ještě další tři góly Antonín Jůza a jeden Radek Kočařík, který pak také málem zkompletoval hatrick v závěru utkání, avšak po jeho tvrdé střele do brankařovi masky se míček po odrazu nad branku dostal kuriózně za brankovou čáru jen malinkou chvíli po konci zápasu. Díky experimentům v sestavě buldoků soupeř v druhé půli výsledek třemi góly korigoval na konečných 9:4. Bulldogs Brno - Kyjov modrá 9:4

Buldoci nastoupili v následující sestavě:

Antonín Jůza, Radek Kočařík, Marek Umlášek, Samuel Pešek, Daniel Beneš, Nicol Nejerálová, Stanislav Zajíc a v brance tentokrát zaskakoval útočník Dominik Maršálek, který se díky svému menšímu vzrůstu s velkou brankou pral statečně a spoustu šancí soupeřů pochytal. Pochvalu za předvedené výkony zaslouží všichni včetně naší debutantky Nicol, která na svém prvním turnaji, který převážně odehrála na pozici obránce, předvedla velmi slušný výkon.