Úvod » Mikropřípravka (U8) » 2020/2021

Turnaj mikropřípravek 4.10. 2020 v Brně

publikováno 05.10.2020 (aktualizováno 03.07.2021)

Report z námi pořádané akce

Na turnaji 4.10. 2020 v Brně se naše mikropřípravka utkala 3x s Kyjovem. V prvním zápase natěšení kluci do zápasu doslova vlétli a první polovinu vyhráli 4:2. V druhé polovině padlo na obou stranách po pěti gólech a 1. zápas tedy buldočí mikropřípravka vyhrála 9:7, kdy se prosadili téměř všichni. Radek Umlášek zaznamenal čtyři góly, Jaromír Maršálek hatrick, jednou se prosadili i nováčci Marek Szotkowski a 4.-letý benjamínek Alex Ospalý.

V druhém zápase byl první poločas vyrovnanější a buldoci měli převahu jen 4:3, ale i v druhé půlce byli o gól úspěšnější a tak i druhý zápas vyhráli tentokrát 7:5. Hatrick si připsal Radek Umlášek a po dvou gólech přidali Jaromír Maršálek a Alex Ospalý.

Po domluvě obou týmů se nakonec odehrál nad plán ještě i třetí zápas. Zde bylo už poznat, že kluci toho měli celkem dost a tentokrát do zápasu vstoupil lépe soupeř (téměř dvojnásobný počet hráčů se již projevil) a první půli vyhrál 3:2. Když během druhé půle hráči Kyjova zvýšili už na 5:2, tak vypadalo, že poslední zápas už notně unavení buldočci nezvládnou. Kluci však ještě zabojovali a úspěšným finišem dokázali zápas dotáhnout do vyrovnaného stavu 5:5. Dvakrát se prosadili Jaromír Maršálek a Radek Umlášek a jednou Marek Szotkowski.

Na závěr za statečný výkon dostali všichni kluci zaslouženou odměnu. Turnaje se zúčastnilo 5 buldočků: Radek Umlášek, Jaromír Maršálek, Alex Ospalý, Sebastian Reiterman a Marek Szotkowski.